fbpx

Maarjamaa Kodud OÜ asutati juba 30. novembril 2001. aastal Jadent OÜ nime all, mil põhitegevusalaks sai hambaraviteenuse osutamine Tallinnas ja Paldiskis. Tegevusega jätkati kuni 2017. aastani, mil toimus ettevõtte omanikuvahetus ja sellest hetkest algas ettevalmistus ka üldhooldusteenuse osutamiseks.

2018. aastal ostis Maarjamaa Kodud OÜ enampakkumiselt AS-lt Hoolekandeteenused Koluvere Kodu kompleksi ja asus seda ka koheselt põhjalikult renoveerima. Otsus Koluvere kasuks tugines asjaolule, et tänu seal varem tegutsenud erihooldekodule oli piirkonnas olemas ka suurte kogemustega südamlik personal, mis on hea teenuse pakkumise alustalaks.

Meie esimene klient saabus 18. märtsil 2019. aastal ja naudib enda kuldset iga tänaseni meie juures

Kristo Priimägi
Maarjamaa Kodud OÜ juhatuse liige

Hambaraviteenus suleti lõplikult 2019. aastal ning samal aastal avas uksed ka Lossipargi eakatekodu Koluveres.

Eakatekodu avati piduliku avaüritusega 1. märtsil 2019. aastal, seejuures lõikasid lindi president Arnold Rüütel ja Maarjamaa Kodud OÜ juhatuse liige Kristo Priimägi. Esimene klient saabus Lossipargi eakatekodusse juba 18. märtsil 2019. aastal ja ta naudib enda kuldset iga meie juures tänase päevani.

Fotod: Arvo Tarmula, Lääne Elu

Tegevusega alustasime peahoones, aga samal ajal jätkusid renoveerimistööd ka teistes hoonetes. Tänaseks on meil 156-kohaline kaasaegse sisseseadega hooldekodu. Teeme igal aastal olulisi investeeringuid, et kvaliteeti veelgi tõsta.

Meie professionaalne personal läbib igal aastal mitmeid koolitusi, et tagada parim ettevalmistus erinevate olukordadega edukalt toime tulemiseks ning et tagada meie klientidele parim teenus.

Kokku on meil enam kui 3800 m² suletud netopinda ja 3,2 hektari suurune aiaga piiritletud pargiala, kus on võimalik nautida kaunist loodust ja värsket õhku.